polka dots

4 sierpnia 2014 | LOOKS | 2 komentarze

Stylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For Fashion

Groszki to jeden z głównych trendów w tym sezonie. Pojawiły się one m.in. w kolekcjach Burberry, Dolce&Gabbana i Sportmax. Nie jest to jakiś odkrywczy wzór, kilkadziesiąt lat temu był to jeden z bardziej popularnych deseni.
Czy grochy nadają się dla każdej z nas? Właściwie dobrane potrafią poprawić proporcje sylwetki:
Duże kropki i rzadko rozstawione – optycznie powiększają sylwetkę. Zatem nadają się dla bardzo smukłych kobiet, albo dla tych, które mają problem z dysproporcją sylwetki. Figury typu gruszka mogą je nosić na bluzkach, by zrównoważyły masywny dół.
Małe kropki są uniwersalne i nie zrobią nic złego sylwetce. Jeśli dodatkowo są gęsto rozstawione, to nawet wysmuklają, bo przez intensywność wzoru, „oszukują” wzrok i nosząc je wydajemy się szczuplejsze.
Do dzisiejszej stylizacji wybrałam bluzkę i spódnicę od Johny Raven w czerwone kropki różnej wielkości. Stylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For FashionStylówka Trend Dash by Fever For Fashion Stylówka Trend Dash by Fever For Fashion

Bluzka i spódnica / Blouse and Skirt – Johny Raven

Torebka / Bag – Michael Kors

Kapelusz / Hat – TK Maxx

Pasek / Belt – Max Mara

Buty / Shoes – Deichmann

Fot. Fever for Fashion


Comments:

Scroll to top