Hello September

4 września 2014 | LOOKS | 2 komentarze
Fotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na bloga

Fotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaWe wrześniu zaczyna się „nowe” – dla niektórych to rok szkolny, dla innych to „tylko” jesień i koniec lata, koniec wakacji. W miastach większy ruch, korki na ulicach, ludzie ciągle gdzieś biegną….

Dla mnie ten wrzesień też zapowiada się wyjątkowo – mnóstwo ciekawych projektów przede mną, zmian – już się cieszę! 🙂 Ta sesja też jest nieco inna niż dotychczasowe  – pamiętam moją pierwszą rozmowę z fotografem, kiedy mówiłam, że nie chcę żadnych zdjęć w polu, żadnych stylizacji na torach kolejowych i dworcach….. i co? …. „never say never”, bo „kobieta zmienna jest” 😉

W dzisiejszej stylizacji są zarówno kwiatki jaki i kratka, i przez niektórych znienawidzone, a przez innych uwielbiane połączenia sandałów i skarpet.

Fotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na blogaFotograf Agnieszka Olszańska, stylizacja na bloga

Sukienka w kwiaty / Floral dress – Asos

Sukienka w kratkę / Chequered dress – no name

Sandały / Sandals – Nine West

Fot. Fever for Fashion


Comments:

  • Hanka

    Kiedyś myślałam, ze kwiatki i kratka do siebie nie pasują, ale widze, ze jednak mocno sie myliłam! Dzieki za inspiracje!

  • czarna01

    Bardzo mi się podoba! Stylizacja mega! Zdjęcia fantastyczne! Oby więcej takich 😉

Scroll to top