Spotkanie z Kay Napier

18 czerwca 2015 | Events | 1 comment

Niedawno miałam wielką przyjemność uczestniczyć w kameralnym spotkaniu ze wspaniałą, charyzmatyczną kobietą – Kay Napier.

Jest niesamowita! Nie dość, że się ja dobrze ogląda (haha 🙂 jak ona to robiiiiiii?), chociaż wcale nie wygląda jak lalka Barbie, to jeszcze tym, co mówi potrafi zahipnotyzować wszystkich słuchaczy na sali.

Kilka słów o samej Kay: przez wiele lat zajmowała wysokie stanowiska w międzynarodowych strukturach Procter&Gamble i McDonalds, więc cenne cechy jak chociażby zarządzanie projektami, planowanie strategiczne i efektywna realizacja planów biznesowych opanowała do perfekcji. Jakiś czas temu dołączyła do struktur firmy Arbonne (oferującej wegańskie produkty) na stanowisko Dyrektor Zarządzającej jak sama twierdzi:
„…. każde przedsięwzięcie biznesowe, w jakim uczestniczyłam do tej pory, kończyło się sukcesem. Jestem przekonana, że i tym razem tak będzie. Mam wokół siebie wyśmienity zespół, ludzi zaangażowanych w swoją pracę, wierzących w nasze produkty i nasze cele. Nic nie muszę zmieniać. To wielki dar i jestem pewna, że odniesiemy sukces.”

Podczas naszego spotkania rozmawiałyśmy sporo o trendach w branży kosmetycznej, w suplementacji (nota bene Arbonne ma tak bogatą ofertę suplementów, że ciężko było to opisać w jednym poście:) a także o różnicach w podejściu kobiet do pielęgnacji na innych kontynentach.

Powiem Wam jedno – ten zapał, pozytywna energia jakie płyną od Kay Napier powodują, że spotkanie z nią pozostaje na długo w pamięci! 🙂 Mam nadzieję, że będę miała możliwość spotkać się z nią ponownie i to już w najbliższej przyszłości 🙂

Kay Napier event in Poland_DSC8920_DSC8873


Comments:

Scroll to top